Maja Makowska

Trójmiasto
  • Moja specjalność:Uwielbiam wszystkie specjalizacje rolkarskie, lecz najbardziej w sercu czuje freeskating. Dlaczego Freeskating? Ponieważ każdy tworzy swój styl jazdy i wnosi do rolkarstwa coś nowego. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć możemy nauczyć się podstaw jazdy na rolkach oraz wielu zasad bardziej wymagającej jazdy miejskiej. Młodsi rolkarze przekonają się, że rolki to nie tylko trening, ale i świetna zabawa!
  • Poza rolkami: Od 7 roku życia trenowałam gimnastykę artystyczną, następnie zaczęłam sporo pływać. Aktualnie najwiecej czasu poświęcam na treningi pływania, siatkówki, gimnastyki, biegania oraz łyżwiarskie. W sezonie zimowym trenuję również ice freestyle, jest to połączenie freestyle slalomu, street dance'u i akrobatyki, lecz wszystko dzieje się na lodzie. Może jest tych dyscyplin sporo, ale najczęściej odbywam dziennie po 3 treningi.
  • Osiągnięcia: Każdy start w amatorskiej lidze slalomowej i bladecross uważam za mój mały sukces. Napewno zdobycie uprawnień instruktora wrotkarstwa PZSW jest moim kolejnym osiągnięciem w tej dyscyplinie.
  • Sama o sobie: W 2019 roku zaczęłam studia na AWF w Gdańsku. Często nazywają mnie sportowym świrem, jest w tym chyba sporo prawdy. Jestem osobą pełną energii i uśmiechu, na pewno wieloletnie trenowanie różnych dyscyplin nauczyło mnie pozytywnego patrzenia na sport, dlatego najlepiej czuje się w roli instruktora, gdy mogę przekazywać innym dobrą energię podczas treningów.