Finał Amatorskiej Ligi Slalomowej

Warszawa

Amatorska Liga Slalomowa + będzie rozegrana bez podziału na wiek i płeć. Adresatami są wszyscy rolkarze, niezależnie od dotychczasowych osiągnięć, a przejazdy będą oceniane zgodnie z regułami WSSA.

Amatorska Liga Slalomowa <3 <3 odbędzie się w formie powszechnie znanej, tzn. w trzech kategoriach wiekowych (kadet, junior, senior) bez podziału na płeć. Zawody są przeznaczone dla osób, które zgodnie z regulaminem nie zakończyły sezonu w top 140 zawodników w końcowo-rocznym (grudniowym) rankingu World Slalom Series, w kategorii Freestyle Slalom oraz nie zajęły pierwszego miejsca w końcowej klasyfikacji ALS. Sędziowanie odbędzie się zgodnie z autorską tabelą trików.

Zawody będą miały rangi <3 <3, co oznacza, że punkty za poszczególne miejsca będą liczone podwójnie!

Szczegółowy regulamin, tabela trików oraz obowiązkowe oświadczenia dla wszystkich osób startujących znajdują się tutaj.

Zapraszamy do jak najszybszych zapisów on-line (tutaj potrzebuję wkleić link do zapisów, którego nie mam), co ułatwi organizatorom sprawne przeprowadzenie wydarzenia.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 rejestracją oraz rozgrzewką. Start zawodów planowany jest na godzinę 11.00. Zawody będą rozgrywane w kolejności: kadet, junior, senior, ALS+. Po zakończonych zawodach odbędzie się ogłoszenie wyników i przyznanie nagród, zarówno za rozegrane zawody, jak i końcowy ranking 2021.

Po raz kolejny będzie nas gościć niezastąpiona, warszawska Wrotkarnia RollerDisco, która mieści się przy ul. Połczyńskiej 115 w Warszawie. Koszt wstępu na wrotkarnię dla osób startujących wynosi 20 zł – płatność gotówką lub kartą w kasie wrotkarni.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na FaceBook’u, gdzie będą publikowane bieżące treści związane z zawodami.

Do zobaczenia niebawem!

Uwaga: Zawody są zależne od obostrzeń związanych z pandemią.

Wrotkarnia RollerDisco

Pokaż trasę do tego miejsca

Wyniki: Senior

# Imię Nazwisko Miasto Klub Rok urodzenia
1 Kinga Masłowska Wrocław Wrocław rolkuje 2004
2 Justyna Kot Kraków 1987
3 Adrian Warszawski Kraków 1996
4 Weronika Wojdyło Wrocław Wrocław Rolkuje 2000
5 Alicja Szklarska Kraków Akademia Rolkarza 2002
6 Kamil Chudecki Warszawa Czapla Team 1969
7 Kuba Capik Kraków 1994
8 Przemysław Leśniak Warszawa Niezrzeszony 1994
9 Julia Królikowska Wrocław Wrocław Rolkuje 2002
10 Marcin Capik Kraków 1974
11 Wiktor Straczuk Warszawa 1970
12 Krzysztof Wypych Warszawa 1992

Wyniki: Junior

# Imię Nazwisko Miasto Klub Rok urodzenia
1 Oliwia Sobczyk Rzeszów Slalom Academy 2010
2 Maja Sulewska Warszawa I Love Rolki Warszawa 2009
3 Jagoda Hebzda Wrocław Wrocławrolkuje 2007
4 Łucja Kęcik Kraków Akademia Rolkarza 2006
5 Mateusz Żak Wrocław Wroclawrolkuje 2009
6 Maja Cubrzyńska Warszawa Crazy Sport 2006
7 Agata Janowicz Gdańsk Roll4all 2008
8 Antonina Sikora Kraków Akademia Rolkarza 2006
9 Emilia Gruszczyńska Poznań Slalom Academy 2009
10 Emilia Królikowska Wrocław Wrocław Rolkuje 2005
11 Anna Małysz Poznań Rollrunners/Icerunners 2006
12 Karolina Jeszke Gdańsk Roll4all 2009
13 Maja Preś Ząbki I Love Rolki 2008
14 Hanna Wachowska Duchnów Crazy Sport 2009
15 Maksymilian Kołodziej Warszawa I love rolki 2008
16 Anna Chumowicz Gdańsk Roll4all Gdańsk 2007
17 Julia Durska Gdańsk Roll4all 2006
18 Gabriela Sysło Kraków Akademia Rolkarza i Arkadiusz German 2010
19 Zosia Polak Warszawa 2008
20 Iga Grochowska Kraków 2005
21 Lena Czarnocka Wrocław Wrocław Rolkuje 2009
22 Alicja Zajączkowska Gdańsk ROLL4ALL 2007

Wyniki: Kadet

# Imię Nazwisko Miasto Klub Rok urodzenia
1 Kalina Kocój Rzeszów Szkółka Rolkowa Wodzu 2011
2 Lili Jabłońska Warszawa Fundacja Crazy sport 2011
3 Zuzanna Domańska Warszawa I Love Rolki Warszawa 2012
4 Bruno Wojslaw Warszawa Crazy Sport 2012
5 Marysia Polak Warszawa 2012
6 Konrad Kocój Rzeszów Szkółka Rolkowa Wodzu 2014
7 Barbara Klecha Gdynia ROLL4ALL 2011
8 Olga Preś Ząbki I Love Rolki 2013

Wyniki: ALS+

# Imię Nazwisko Miasto Klub Rok urodzenia
1 Olaf Pankiewicz Wrocław Wrocław Rolkuje 2005
2 Kacper Wawryk Warszawa Crazy Sport 2003
3 Oliwia Sobczyk Rzeszów Slalom Academy 2010
4 Mateusz Żak Wrocław Wroclawrolkuje 2009
5 Jagoda Hebzda Wrocław Wrocławrolkuje 2007
5 Kinga Masłowska Wrocław Wrocław rolkuje 2004
7 Łucja Kęcik Kraków Akademia Rolkarza 2006
7 Emilia Królikowska Wrocław Wrocław Rolkuje 2005
7 lena czarnocka wrocław Wrocław rolkuje 2009