Zawody w ERGO Arenie

Gdańsk

Rolkowisko tradycyjnie rozpocznie się warsztatami o 16:00. W tym roku Nasz event odwiedzą zawodnicy Teamu POWERSLIDE POLSKA. Poprowadzą Oni zajęcia w strefach Freestyle Slalomu oraz Freeskatu i Agressivu.

16:00-17:50 Warsztaty w strefach:

  • podstawy jazdy dzieci
  • podstawy jazdy dorośli
  • freestyle slalom
  • jazda miejska- freeskate i agressive
  • hokej
  • strefa rekreacyjna (bez instruktora)

17:00 Najmłodsi zmierzą się w konkurencji Limbo- przejazd pod poprzeczką

17:50 Pokazy gości specjalnych z teamu Powerslide Polska

18:15 Starsze dzieci wystartują w konkursie wysokich lotów- High Jump

18:30 Pozostali Rolkarze zmierzą się w konkurencjach:

  • Amatorska Liga Slalomowa
  • Bladecross

Więcej informacji wkrótce. Do zobaczenia!

Harmonogram:

  • 16:00 - otwarcie rolkowiska
  • 16:00-16:50 - warsztaty w strefach
  • 16:30 - otwarcie biura zawodów
  • 16:50 - przerwa
  • 17:00-17:50 warsztaty w strefach
  • 17:00 - zawody limbo dla dzieci
  • 17:50 - Pokaz gości specjalnych z Temu Powerslide Polska
  • 18:00 - zamknięcie biura zawodów
  • 18:15 - zawody high Jump
  • 18:30 - start zawodów bladecross (zawody startują zgodnie z kolejnością kategorii wiekowych, zaczynając od najmłodszych zawodników)
  • 18:30 - start zawodów ALS (kadet, junior, senior)
  • 20:30 - ogłoszenie wyników

ERGO Arena , plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

Pokaż trasę do tego miejsca

Wyniki: Senior

# Imię Nazwisko Miasto Klub Rok urodzenia
1 Justyna Kot Kraków 1987
2 Kinga Masłowska Wrocław Wrocław rolkuje 2004
3 Adrian Warszawski Kraków 1996
4 Konrad Kita Nowy Sącz Nowosądeccy Freeskaterzy 1996
5 Alicja Pawluszak Bydgoszcz 1993
6 Alicja Szklarska Kraków Akademia Rolkarza 2002

Wyniki: Junior

# Imię Nazwisko Miasto Klub Rok urodzenia
1 Jagoda Hebzda Wrocław Wrocław rolkuje 2007
2 Natalia Poleszak Gdynia ROLL4ALL GDANSK 2008
3 Łucja Kęcik Kraków Akademia Rolkarza 2006
4 Agata Janowicz Gdańsk Roll4All 2008
5 Emilia Gruszczyńska Poznań Slalom Academy 2009
6 Julia Durska Gdańsk Roll4all 2006
7 Karolina Jeszke Gdańsk Roll4all 2009

Wyniki: Kadet

# Imię Nazwisko Miasto Klub Rok urodzenia
1 Kalina Kocój Rzeszów Szkółka Rolkowa Wodzu 2011
2 Maciej Paluch Warszawa Fundacja Crazy Sport/ I Love Rolki Warszawa 2011
3 Konrad Kocój Rzeszów Szkółka Rolkowa Wodzu 2014