Iwona Metner

Biłgoraj
  • Moja specjalność: Moją specjalnością są pierwsze kroki na rolkach. Czuję ogromną satysfakcję, kiedy osoba, z którą pracuje zaczyna mi ufać, przełamuje swój lęk i pojawia się uśmiech na jej twarzy. Wymaga to cierpliwości i samodyscypliny. Uśmiech na twarzy i szczęście jeszcze bardziej mnie motywuje.
  • Poza rolkami: Uwielbiam i cenię sobie czas spędzony z moimi córkami i kochanym mężem. Ten czas jest dla mnie bezcenny i wyjątkowy.
    Większość mojego życia - bo od 13 roku życia gram w Biłgorajskiej Orkiestrze Dętej na klarnecie . Tą pasją zaraziłam też moje dwie córki. Jak to mówią "Muzyka łagodzi obyczaje"
  • Osiągnięcia: Moja prawdziwa przygoda z rolkami rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy obserwując moje dzieci na zajęciach rolkowych poczułam , że to jest "WOW".Byłam zachwycona patrząc na nie. Dlatego po 1,5 roku nauki pod fachowym okiem instruktora sama ukończyłam kurs instruktora wrotkarstwa- z czego jestem bardzo dumna. Dlatego od 2019 roku robię to , co sprawia mi przyjemność i ogromną satysfakcję - jestem po prostu szczęśliwa.
  • Sama o sobie: Uwielbiam zarażać innych ludzi śmiechem- co muszę przyznać - udaje mi się. Cieszę się jak dziecko, kiedy zakładam rolki, spotykam się ze znajomymi, którzy czują do nich to co ja i jedziemy w naturę. Lubię czuć tą wolność, wiatr we włosach i nieopisane szczęście, które wtedy czuje. Jestem szczęściarą, że moja rodzina też podziela ze mną tą pasję. Śmiem twierdzić, że wszystko jest możliwe - tylko trzeba do tego dążyć.