Katarzyna Wilkos

Trójmiasto
  • Moja specjalność: Rolkowy pakiet czyli od solidnych fundamentów wszystko się zaczyna. Pierwsze kroki to najbardziej kluczowe i strategiczne elementy rolkowej edukacji - są bazą i punktem wyjścia dla wszystkich rolkowych dyscyplin.
    Ucząc dobrych nawyków, pomagam wyrobić prawidłową postawę i przełamać obawy związane z jazdą na rolkach. Zarażam entuzjazmem i kreatywnością, poprzez ćwiczenia i zabawy - uczę jeździć na rolkach.
  • Poza rolkami: Na co dzień zajmuje się organizacją i realizacją wystaw, widowisk i spektakli teatralnych od zarysu po realizację w charakterze marketingowca, PR-owca i koordynatora.
  • Osiągnięcia: Największym moim osiągnięciem jest - nieustanna edukacja -uzyskanie pięciu różnych dyplomów, z czego - z dwóch jestem szczególnie dumna tj. Politechiki Lubelskiej, na kierunku Marketing i Zarządzanie, oraz ostatni PZSW Instruktor wrotkarstwa.

    Jeżeli chodzi o rolkowe wyczyny: pierwszy – 100km przejechane na rolkach w sześć godzin, drugi to wygrany Budżet Obywatelski miasta Biłgoraj dzięki czemu powstał Park Rolkarza - którego jestem pomysłodawczynią.

  • Sama o sobie: Moja przygoda z rolkami - 37 lat na karku, wątpliwości i wszędzie górki… Z czasem, kolejna godzina jazdy, kolejna umiejętność - nauka nowego triku daje coraz większą satysfakcję i jest siłą napędową dalszych działań…a po ośmiu miesiącach intensywnej nauki, z powodzeniem zdany egzamin na kursie instruktorskim PZSW i apetyt na więcej…
    Czy warto ? Warto! Moja historia - to możliwy i najbardziej prawdopodobny, scenariusz rolkowej przygody … od obaw do pasji i chwil, gdy nie wyobrażasz sobie dnia bez rolek…(potem rolkami zarażasz rodzinę i przyjaciół…ale to już odrębna historia )

Katarzyna Futyma