Ludka Czuk

Szczecinek
  • Moja specjalność: Najbardziej lubię prowadzić zajęcia grupowe dla dzieci. Zarówno dla grup podstawowych, jak i tych posiadających większe umiejętności rolkowe. Często wplatam w zajęcia różnorodne zabawy doskonalące poznane wcześniej elementy. Na lekcjach unikamy powtarzania w kółko tych samych ćwiczeń, doskonalimy nasze umiejętności wykorzystując do tego elementy przyrody i infrastruktury. Oprócz rolek, kasku i kompletu ochraniaczy na zajęciach wymagany jest uśmiech i dobry humor!
  • Poza rolkami: Odkąd pamiętam, zawsze byłam związana z aktywnością fizyczną. Sporty drużynowe, snowboard, narty, łyżwy, wrotki, wakeboard – dalej znajduję na to czas, mimo, że na pierwszym miejscu są zdecydowanie rolki! Poza pracą jako instruktorka wrotkarstwa chciałabym w przyszłości pracować w szkole podstawej jako nauczycielka wychowania fizycznego. Poza sportem bardzo lubię podróże i gry planszowe.
  • Osiągnięcia: Dzieciaki zarażone przeze mnie rolkową pasją i zajawką, uczące się chętnie nowych elementów, robiące ogromne postępy i pokonujące swoje własne bariery i słabości- to jest dla mnie największym wewnętrznym osiągnieciem.
  • Sama o sobie: Zawsze uśmiechnięta absolwentka Poznańskiego AWFu, kochająca pracę z dziećmi w każdym wieku. Obecnie instruktorka w szkółce rolkowej (Rollrunners) i łyżwiarskiej (Icerunners) w Poznaniu. Uczulona na nudę i przesiadywanie przed ekranami, preferująca aktywne spędzanie czasu wolnego.

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »