Maja Wiktor

Kraków
  • Moja specjalność: Najbardziej lubię pracować z dziećmi przy ich pierwszych krokach stawianych na kółkach. Najwięcej czasu na rolkach poświęciłam Freestyle Slalom’owi, więc dobrze czuję się również w nauce podstaw tej dyscypliny. Pierwsze doświadczenie w nauce dzieci zdobyłam w Szkółce Rolkowej Wodzu, której pomagałam prowadzić zajęcia od 2017, później prowadziłam samodzielnie grupy młodych rolkarzy.
  • Poza rolkami: Od dłuższego czasu interesowałam się psychologią i w 2020 roku podjęłam studia w tym kierunku na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Wolny czas lubię spędzać w towarzystwie rodziny, przyjaciół lub dobrego thrillera
  • Osiągnięcia: Z typowo rolkowych osiągnięć parę razy udało mi się stanąć na podium na zawodach Freestyle Slalom, w tym również Mistrzostwach Polski (srebrna i brązowy medal). Osobiście ogromną satysfakcję przynosi mi, gdy dzieci kończą zajęcia z uśmiechami na twarzy.
  • Sama o sobie: Rolki towarzyszyły mi przez większość mojego dwudziestoletniego życia. Otworzyły mi drzwi do wielu możliwości, doświadczeń, znajomości i przyjaźni, za które zawsze będę wdzięczna.

Maja Wiktor