Marcin Bujacz

Łódź
  • Moja specjalność: Na rolkach najlepiej czuję się we freestyle slalomie i to głównie go uczę swoich podopiecznych. Lubię także jazdę szybką i starty w maratonach. Staram się ciągle podnosić sobie poprzeczkę w tych dyscyplinach, a bardziej na luzie znajduję przyjemność także w jeździe po mieście i grze w hokeja.
  • Poza rolkami: W zasadzie od zawsze interesował mnie sport i technologia. Próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach (lekkoatletyka, unihokej, siatkówka) i dzisiaj oprócz rolek sporo jeżdżę na rowerze, a ostatnio spodobały mi się także wrotki. Ciekawość świata techniki sprawiła natomiast, że jestem komputerowym geekiem i spędzam dużo czasu przed monitorem, programując lub poszerzając wiedzę na interesujące mnie tematy.
  • Osiągnięcia: Biorę udział w zawodach i jeżdżę w maratonach z coraz lepszymi rezultatami, ale na razie nie ma się jeszcze czym chwalić. Większym sukcesem od wyników w rywalizacjach jest dla mnie każdy uczeń zadowolony z nauczenia się czegoś nowego.
  • Sam o sobie: Geek na rolkach. Spokojny, cichy i uśmiechnięty. Ciągle głodny nowej wiedzy, ale też chętnie dzielący się nią z innymi. Rolki stały się dla mnie pasją, którą chciałbym przekazywać dalej.