Kraków

Mariusz Balon

  • Moja specjalność: Uwielbiam miasta ich infrastruktury w połączeniu z rolkami daje to nowe, całkiem inne spojrzenie na miasto i możliwości poruszania się po nim. Jako instruktor pomagam w zrozumieniu, opanowaniu podstaw oraz zaawansowanych technik jazdy i tricków zarówno dorosłym jak i tym młodszym fanom rolek. Dla zwolenników mocniejszych wrażeń chętnie dodam elementy FSK takie jak skoki, slide’y , zjazdy po schodach itp. Każda nowo poznana osoba której pomogę rozwinąć umiejętności i będzie czerpać z tego radość jest kolejną cegiełka na mojej drodze w propagowania tej dyscypliny sportu.

  • Poza rolkami: Od lat przedszkolnych zapalony akwarysta i aquascaper w późniejszym czasie zafascynowała mnie fotografia i video. Miłośnik zwierząt i ciepłych letnich nocy spędzonych w doborowym towarzystwie najchętniej na rolkach eksplorując miasto. A na dobranoc ? Płyta “ Animals “ zespołu Pink Floyd słuchania na dobrym nagłośnieniu.

  • Osiągnięcia: Największym osiągnięciem spokojnie mogę nazwać fakt odnalezienia w życiu pasji które wykonuje z przyjemnością, są często moją pracą, bardzo przyjemną i taką która przynosi mi radość z jej wykonywania. Kolejną rzeczą która przybliżyła mnie do tej pierwszej jest legitymacja instruktora PZSW którą mam zaszczyt posiadać

  • Sam o sobie: Urodziłem się w Wadowicach od kilku lat mieszkam w Krakowie i dzięki temu miastu odkryłem wszechstronność, możliwości i magię rolek. Po kilku latach jazdy głównie FSK postanowiłem okiełznać rurki, poręcze, quartery, boxy i szkolić się w jeździe agresywnej. Wolne chwile lubię spędzać robiąc zdjęcia oraz video a później siedzieć po nocach i obrabiać materiał :)