Nikita Minakov

Warszawa
  • Moja specjalność: Jazda po mieście (freeskate) oraz slajdy. Zajmuje się przygotowaniem dorosłych i dzieci do jazdy po mieście z pewnością i gracją. Bez strachu przed torami, wyjeżdżającymi autami czy różnymi nierównościami. W pracy z dorosłymi lubię chęć nauki i analizę własnych błędów. Lubię logicznie uzasadniać dlaczego niektóre ćwiczenia należy wykonać w jeden określony sposób. Dzieci za ich szczerość w uśmiechach, emocjach, radość z różnych rzeczy może nawet w pewnym sensie brak strachu i najważniejsze podoba mi się, że widzą zabawę w rolkach, ponieważ według mnie to jest najważniejsze w sporcie, zdrowa rywalizacja i rozwój osobisty i tu już nie ważne czy dorosły czy dziecko.Ja chcę, aby z zajęć każdy wyniósł coś nowego. Każde zajęcia są dla mnie wyzwaniem, wyzwaniem w nauczeniu nowych rzeczy, których nie robili albo bali się spróbować.
  • Poza rolkami: Lubię nowe wyzwania, więc próbuje różnych sportów i jeszcze dużo mam do spróbowania, lubię się rozwijać w zupełnie różnych kierunkach. W tym roku zacząłem podróżować po Polsce, choć nie jest to do końca poza rolkami, bo jednak rolki to duża część mojego życia i prawie wszystko co robię jest z nimi związane.
  • Osiągnięcia: Z freeskatu nie ma zawodów, jedyne na których byłem to High Jump w Gdańsku, na którym zrobiłem swoją życiówkę 127cm. I wiem, że wszystko jest przede mną. Największym osiągnięciem dla mnie będzie jak moi uczniowie pobiją moje rekordy!
  • Sama o sobie: Studiuje systemy bezzałogowe na WAT, a także pedagogikę specjalną na APS i co dziennie zdobywam nową wiedzę na temat nauki, którą używam. Zacząłem jeździć na rolkach w Krakowie 30.04.2015r. Tam zacząłem od slalomu dopiero potem zainteresował mnie freeskate jak zacząłem jeździć na judo na rolkach, potem doszły skoki i slajdy, no i ta zajawa dalej ze mną jest.