Patryk Przyczyna

Warszawa
 • Moja specjalność: W I Love odpowiedzialny jestem za naukę dorosłych. Prowadzę zarówno lekcje dla osób, które pierwszy raz zakładaja rolki, poprzez tych którzy już jeżdzą, po zaawansowanych, którzy chcą podnieść swój poziom. Jako pasjonat staram się zarazić rolkową chorobą wszystkich moich uczniów - na razie skutecznie :) Ponieważ wymagam dużo od siebie, moje ambicje mają też przełożenie na lekcje, które prowadzę. Podobno jest ciężko... ale adepci polecają mnie kolejnym osobom :) W końcu zwycięzców o metody się nie pyta.. :P
  Oprócz tego ogarniam w szkółce kalendarz, maile, fanpage, telefon i zajmuje się Zimowym Narodowym. Jakby było mało to jestem założycielem Nightskating Lublin oraz współzałożycielem ligi Bladecross w Warszawie. Ponadto organizuję niskobudżetowe wyjazdy rolkowe do stolic europejskich.
 • Poza rolkami: W zasadzie odkąd pamiętam wiodłem sportowy tryb życia i jakoś nie przewiduję aby miało się to kiedykolwiek zmienić. Najpierw ćwiczyłem koszykówkę w AZS, później 6 lat treningów karate w Klubie Karate Kyokushin, nastęnie golf, aż poznałem rolki i.. podporządkowałem im całe życie.
  W zimie jestem morsem (udało mi się kąpać przy -27 stopniach) a od niedawna motocylistą-podróżnikiem. Fascynuje mnie Azja i tam kieduję koła mojego enduro :) Ponieważ dopiero niedawno odkryłem uroki motocyklizmu, wiele wolnych chwil poświęcam na szlifowanie techniki pod okiem doświadczonego instruktora, gdyż mam zasadę, gdy mi na czymś zależy - nie chcę być w tej dziedzinie dyletantem. Dzięki ciekawości do świata, znajomości języka rosyjskiego dostałem propozycję do zostania przewodnikiem po dzikich krainach Azji Środkowej. ,,Praca,, polegająca na eksplorowaniu trudnych do pokonania dróg, wyznaczaniu tras i organizowaniu nie opływających w luksusy wypraw jest urzeczywistnieniem moich chłopięcych marzeń :)
 • Osiągnięcia: 4 kyu w Karate Kyokushin, jednak umiejętności wyniesionych z treningów staram się nie używać podczas prowadzonych przeze mnie lekcji :P Handicap 17 w golfie. Nie posiadam rolkowych osiągnięć na zawodach
  jak większość ekipy I Love Rolki, jednak uważam że poziom jaki reprezentuję przez stosunkowo krótki okres jazdy jest.. zadowalający.. Jeżdzę praktycznie codziennie, próbuję coraz to nowszych rzeczy. Najbardziej podobają mi się slajdy i jazda po schodach:) Ostatnio posmakowałem agressive i.. pomimo kilku zdobyczy w postaci potężnch siniaków wiem, że będę rozwijał się w tej dziedzinie.
  Sam o sobie: Na rolkach 6 lat.. ale żaden inny sport nie zawładnął
  mną aż tak bardzo. Codzienna jazda stała się pasją, motywacją, wyzwaniem aby być coraz lepszym. Szybkość, adrenalina, upadki, czasami strach- to wszystko sprawia, że I Love Rolki :)
 • Social Media: postępy moich uczniów i życie rolkowe możecie śledzić na FB:https://www.facebook.com/kyrtaprolki/ oraz Insta:https://www.instagram.com/kyrtap_rolki/

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »