Piotr Combrzyński

Warszawa
  • Moja specjalność: Moja specjalność a w zasadzie pasja, to Aggressive Inline nazywany w Polsce jazdą agresywna na rolkach. Jazda ta polega na wykonywaniu trików (skoków i grindów). Swoje pierwsze kroki stawiałem na plastikowych wrotkach na podwórku, które z czasem zmieniły się w łyżworolki a podwórko na skatepark. Przez pierwsze kilka lat nie schodziłem prawie w ogóle z dużej rampy (half-pipeu), która dała mi obycie ze skokami i profilami. Wraz z biegiem czasu odkrywałem kolejne kategorie jazdy agresywnej na rolkach: skatepark i street. Ponad 20 lat jazdy, liczne podróże i zawody zaowocowały w bogate doświadczenie, którym chętnie dzielę się z innymi. Obecnie uczę też jazdy miejskiej - Freeskate'u.
  • Poza rolkami: Na dzień zajmuje się prowadzeniem sklepu z rolkami. Lubię podróżować, poznawać nowe miejsca i próbować nowych rzeczy!
  • Osiągnięcia: plik
  • Sam o sobie: Urodziłem się i mieszkam w Warszawie. Na rolkach jeżdżę odkąd pamiętam. Dzięki rolkom zwiedziłem dużo ciekawych miejsc i poznałem niesamowitych ludzi. Kilka lata temu, przy pojawieniu się nowego trendu w rolkach agresywnych jakim jest Powerblading, zacząłem dostrzegać, że świat rolkowy nie kończy się na Aggressivie. Wtedy też poznałem ekipę I LOVE ROLKI, która zarażała rolkową zajawką kolejne pokolenia.
  • Instagram: https://www.instagram.com/polishp.c/

Video

Piotr Combrzyński