Przemysław Kępiński

Trójmiasto
  • Moja specjalność: Swoją przygodę rolkową zacząłem od Freeskate’u 16 lat temu. Skakałem przez ławki, zjeżdżałem ze schodów. Naładowany ogromem zajawki od tamtej pory po dziś dzień rozwijam swoją pasję, która z czasem przerodziła się zdecydowanie w jazdę wyczynową. Po studiach, chcąc dalej się rozwijać, podjąłem pracę w firmie Kb Skatelab, która zajmuję się projektowaniem i budową skateparków w całej Polsce. Dzięki tej pracy poznałem tajniki budowy przeszkód skateparkowych od podstaw, zwiedziłem i przetestowałem masę skateparków.
    W mojej szkółce uczę podstaw jazdy na rolkach, jazdy freeskate i przede wszystkim jazdy wyczynowej.
  • Poza rolkami: Ciężko tu się rozpisać…. Bo wszystko co robię każdego dnia ma związek z rolkami:) Jestem instruktorem kitesurfingu i wychowawcą kolonijnym, kocham podróżować. Czasem w sezonie wyjeżdżam na obozy - na każdym rolki są ze mną i trenujemy z kursantami. Jeśli natomiast planuję urlop, to tylko tak żebym mógł zwiedzać nowe miejsca jeżdżąc freeskate. Uwielbiam odkrywać nowe spoty, zwiedzać nowe skateparki:)
    Podsumowując - poza rolkami... ROLKI:)
  • Osiągnięcia: Moim największym osiągnięciem jest Roll4all - Trójmiejska szkółka rolkowa, w którą wkładam mnóstwo serca i pracy, zarażam zajawką innych ludzi. Mój cel, który sobie postawiłem, to w pierwszym roku działania Roll4All postawić na rolki 100 osób od zupełnych podstaw oraz mieć grupę uczniów jeżdżących aggressive, z którymi pojadę na zawody i będę dumnie patrzył jak pokonują swoje własne bariery. Wszystko jest na bardzo dobrej drodze aby mój cel się spełnił. Sam podczas całej mojej dotychczasowej kariery rolkowej startowałem na wielu zawodach. Aktualnie znajduję się na 5 pozycji w ogólnopolskim rankingu rolkarzy agresywnych (liga PRL).
  • Sam o Sobie: Urodziłem się i mieszkam w Gdańsku. Mam w sobie mega dużo energii i zajawki, cały czas nie zwalniam tempa i jeżdżę z takim samym zapałem jak na początku mojej przygody z rolkami. Z każdym nowym dniem mam świeże pomysły i cele, które staram się realizować. Rolki to ogromna i bardzo ważna część mojego życia. Chciałbym sprawić aby w Twoim przypadku stało się podobnie.
  • www: www.roll4all.pl

Video