Warszawa

Tomasz Karwowski

  • Moja specjalność: Moja pierwsza w życiu jazda na rolkach odbyła się w wieku 8 lat - zakończyła się ona upadkiem i starciem kolana do krwi. Sześć lat później, mój kolega namówił mnie do jazdy na rolkach, która skończyła się bolesnym obtarciem. Trauma z dzieciństwa powróciła. Po kolejnych 6 latach, ten sam kolega przekonał mnie, że rolki nie są złe. Kupiłem więc rolki i po raz pierwszy raz wziąłem udziału w nocnym przejeździe rolkarzy. Właśnie tam poznałem wielu pozytywnych i zakręconych ludzi. Od tamtego czasu rolki wypełniają każdą moją wolną chwilę. Dlatego korzystając ze swoich pierwszych, bolesnych doświadczeń związanych z jazdą na rolkach, stawiam na bezpieczeństwo moich najmłodszych podopiecznych. Rodziców natomiast uczulam, aby przed rozpoczęciem zajęć zadbali o założenie kasku , kompletu ochraniaczy oraz prawidłowe zapięcie rolek u dzieci - jest to podstawa pozwalająca uniknąć wielu nieprzyjemności. W 2015r. ukończyłem kurs instruktorska sportów wrotkarskich organizowany przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich w Warszawie. Do projektu I Love Rolki dołączyłem w 2016r. , a dzięki Aleksandrze Zawiślak zdobyłem bardzo cenne doświadczenie w nauce podstaw jazdy na rolkach najmłodszych. Dzięki I Love Rolki mam możliwość na nieustanne zdobywanie doświadczenia - podczas wielu warsztatów rolkarskich , mam możliwość wymiany wiedzy z innymi instruktorami z całej Polski biorącymi udział w projekcie. “Kto nie idzie do przodu , ten się cofa”- w myśl tego przysłowia stawiam na swój rozwój biorąc udziały w różnych szkoleniach . Na początku 2018r. wziąłem udział w : kursie animatora sportu organizowany przez Into The World; szkoleniu I Love Rolki z podstaw jazdy na rolkach oraz slalomu prowadzonych przez Likę Babiy - trenerkę wielu mistrzów świata i europy ; kursie z gier i zabaw dla dzieci organizowanego przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich.

  • Poza rolami: To na pewno sport przez duże S! Piłka nożna amatorsko oraz sporty siłowe przez większą część swojego życia. Uwielbiam pływanie ale w zbiornikach naturalnych – basen jest dobry na emeryturę ;) żadnego sportu się nie boje, dlatego od pewnego czasu próbuje swoich sił w Muay Thai. Poza sportem interesuję się optymalizacją procesów produkcyjnych dlatego też ukończę studia w tym kierunku.

  • Osiągnięcia: Moim największym sukcesem jest każda osoba , którą uda mi się przekonać do założenia rolek , spróbowania swoich sił w jeździe na 8 kółkach oraz zarażeniu jej pasją do tego sportu . Najcenniejszą „bezcenną” nagrodą jaką otrzymałem do tej pory , to uśmiech wielu dzieci zadowolonych z zajęć, które przeprowadziłem z nimi.

  • Sam o sobie: Tomek zwany Atomek – a Tomek to , a Tomek tamto :) człowiek szalenie spontaniczny twardo stąpający po ziemi , na rolkach pełen luz :)
    Do zobaczenia na rolkach Tomasz Karwowski

  • Instagram: https://www.instagram.com/atomowe_role/

Video

Tomasz Karwowski